Praca

oBECNIE DO NASZEJ FIRMY POSZUKUJEMY:

MAGAZYNIER/KIEROWCA

Zadania:

  • Rozładunek i załadunek towaru – transport towaru na terenie magazynu
  • Kontrola ilościowo-jakościowa przyjmowanego i wydawanego towaru
  • Sprawdzanie dokumentów dostaw i wysyłek
  • Dbanie o terminowy załadunek i rozładunek towarów
  • Dbanie o właściwe składowanie i przechowywanie towarów w magazynie
  • Dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległym
  • Obsługa systemów informatycznych

Wymagania:

  • Prawo jazdy
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Dyspozycjność
  • Dokładność
  • Zaangażowanie

Oferujemy:

  • Umowa na korzystnych warunkach
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy

Załącz CV

OBECNIE DO NASZEJ FIRMY POSZUKUJEMY:
SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Zadania:

  • Prowadzenie zakupów w oparciu o spływające zamówienia, analizę stanów magazynowych
  • Składanie i monitorowanie zamówień
  • Współpraca z dostawcami, negocjacje handlowe, przygotowanie umów handlowych
  • Negocjowanie warunków zakupów oraz podejmowanie decyzji o wyborze dostawców na podstawie cen, jakości dostaw oraz strategii

Wymagania:

  • Doświadczenie w dziale zakupów
  • Umiejętności prowadzenia negocjacji
  • Mile widziana znajomość programu SUBJECT będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywności, odpowiedzialności, analitycznego myślenia, dobrej organizacji pracy w stresie i pod presją czasu

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole